Greentec Houses OÜ

GREENTEC HOUSES on 2007. aastal loodud ettevõte. Toodame element- ja moodulkonstruktsioone ning projekteerime ja ehitame neil tehnoloogiatel baseeruvaid hooneid.

Meie konstruktsioonid ja hooned on:

Klientide vajadusi arvestavad
Meie moodul- ja elementhooned valmivad tänu standardsetele lahendustele kiiresti, on hea soojus- ja helipidavusega. Teostame ka klientide huvidele vastavaid erilahendusi.

Kvaliteetsed ja loodussäästlikud
Kasutame kvaliteetseid ja looduslikke materjale ning ökoloogiliselt läbimõeldud tootmisprotsessi, mis tagavad kõrge kvaliteedi ja keskkonnasäästlikkuse.

Keskkonda sobituvad
Projekteerime oma hooneid läbimõeldult, mistõttu sobituvad nad arhitektuursetelt lahendustelt hästi erinevatesse keskkondadesse.

Meie tehases toimuvat tööd juhitakse rahvusvahelistele standarditele (ISO 9001 ja ISO 14001) vastava juhtimissüsteemi alusel. Oleme 7 aasta jooksul tootnud 300 elementmaja 10 riiki. Tänane Greentec Houses’i põhiturg on Skandinaavias, kuhu oleme viimastel aastatel eksportinud ~ 90% oma toodangust.

Greentec Houses’i kliendid hindavad meie kvaliteeti, lubadustest kinnipidamist ja nende soovidele ning vajadustele vastavust. Oleme neile usaldusväärseks ja pikaajaliseks partneriks läbi professionaalse teeninduse ja kõrgkvaliteetsete toodete.

Greentec Houses tootmishoone ja kontor asuvad Harjumaal, Kose vallas, Karla külas. Meile kuuluva tootmismaa suurus on 8800 m2. Tehase sisseseade on valmistatud lääne analoogide eeskujul kohalike inseneride meistritööna. Tehes sellest ühe kaasaegseima Eestis.

Meie missioon

Pakkuda klientidele kvaliteetset ja paindlikku moodul- ning elementhoonete tootmis- ja ehitusteenust konkurentsivõimelise hinnaga. Olles võimalikult ressursi- ja loodussäästlikud.

Koostöö

Otsime oma toodetele edasimüüjaid Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ning Saksamaal. Samuti koostööpartnereid ehitusettevõtete ja kinnisvaraarendajate seast, kellele pakkuda oma tootelahendusi.

Oleme võimelised projekteerima ja tootma suurema- ning väiksemamahulisi element-ja moodulehituslahendusi.

Kas olete huvitatud koostööst?
Võtke meiega ühendust!