Kuidas valmib meie toodang?

Elementtoodete valmistamine

Esmalt selgitamine välja kliendi vajadused. Seejärel valmivad projektile vastavad tootejoonised. Tellime konkreetsest projektist lähtuvalt materjalid (sh puit*). Puit lõigatakse täpsesse mõõtu, varustatakse sisselõigetega ja markeeritakse.

Toodetud materjalist valmivad juba meie tehase tööpinkidel tasapinnalised puitsõrestikelemendid. Lisame neile plaadistus-, soojustus-, niiskus- ja tuuletõkkekihid. Seejärel paigaldame elektrikõrid ja harutoosid. Vajadusel lööme ka voodrilaudise.

Viimasena lisame aknad ja pakendame valmistoodangu. Seejärel transpordime selle ehitusobjektile.

Elementtoodete puhul oleme keskendunud kliendi soovidest lähtuvate spetsiifiliste lahenduste valmistamisele.

* Kasutame kuivatatud ja kalibreeritud puitmaterjali. Kandvate sõrestike valmistamiseks kasutame tugevussorteeritud (C24) puitu.

Moodultoodete valmistamine

Moodultooted monteerime tehases kokku tasapinnalistest elementidest. Tegemist on hoone või hoone osa ruumiliste moodulitega.

Moodulitesse oleme paigaldanud elektri-, veevarustuse-, kütte- ja ventilatsiooniseadmed. Peamise sise- ja välisviimistluse teeme samuti tehases: tualett- ja duširuumide plaatimine, seinade värvimine/tapeetimine, põrandate katmine parketi või PVC-kattega. Paigaldame ka sanitaartehnika, valgustid ja köögimööbli.

Meie standardsed konstruktsioonilahendused: